کربوکسی تراپی، راهی برای جوانسازی پوست و رفع سیاهی زیر چشم

کربوکسی تراپی چیست ؟ | جوانسازی پوست و درمان سیاهی زیر چشم

از موضوعات مهم دهه های اخیر داشتن پوستی شاداب و جوان است که برای دستیابی به این منظور روش ها بسیاری ابداع شده و مورد استفاده و تجربه قرار گرفته است اگر جزو کسانی باشید که برای جوانسازی پوست خود به دنبال کسب اطلاعاتی بوده اید احتمال زیاد در مورد کربوکسی تراپی با کربن تراپی پوست نیز چیز هایی شنیده باشید ولی اگر دقیق با این روش آشنایی ندارید به شما توصیه میکنم مطالعه این مقاله را از دست ندهید


جوانسازی با کربوکسی تراپی یا کربن تراپی

کربوکسی تراپی در واقع نام علمی تزریق گاز CO2 یا همان دی اکسید کربن به پوست است که برای تحریک کلاژن ها برای تولید بیشتر و جوانسازی پوست مورد استفاده قرار گرفته است. کربوکسی تراپی را به نوعی میتوان یک روش مزوتراپی دانست که گاز کربن دی اکسید جایگزین مایعات مزوتراپی برای تزریق به زیر پوست شده است.

این روش جزو درمان های سرپایی است و نیازی به بیهوشی و جراحی ندارد در این روش با گاز CO2 جریان خون موضعی را افزایش داده و کلاژن های موجود در زیر پوست را تحریک به تولید بیشتر میکند. کربوکسی تراپی همچنین برای لاغری کاربرد دارد و میتواند جایگزین مناسبی برای لیپوساکشن باشد.

جوانسازی با کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی برای جوانسازی و زیبایی چه کاربرد هایی دارد

کربوکسی تراپی از روش هایی است که برای نواحی مختلف بدن مانند پلک ها، صورت، شکم، گردن، باسن، دست و پا کاربرد دارد که میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • از بین بردن چروک های صورت
  • برطرف کردن تیرگی دور چشم
  • از بین بردن جای زخم و آکنه
  • کاهش چربی های موضعی و سلولیت ها
  • رفع ترک های پوستی ناشی از چاقی و بارداری
  • تحریک کلاژن های زیر پوست و که موجب سفت شدن پوست می شود
  • تاثیر گذار در کاهش و درمان ریزش مو
  • از بین بردن غبغب

 


کربوکسی تراپی زیر چشم چیست؟

سیاهی و تیرگی زیر چشم موجب نارضایتی افراد از ظاهرشان می‌شود بنابراین به فکر راه حلی برای از بین بردن و رفع آن می‌گردند. یکی از روش های از بین بردن تیرگی و سیاهی زیر چشم کربوکسی تراپی است که غیر تهاجمی بوده و سیاهی زیر چشم را بر طرف می‌کند. در ابتدا این روش با تزریق دی اکسید کربن به زیر چشم شروع می‌شود، یعنی با این روش بدن احساس می‌کند که در آن ناحیه با کمبود اکسیژن مواجه است بنابراین در اطراف چشم دستور خون رسانی را صادر می‌کند، با این دستور مواد مغذی به نواحی مورد نظر منتقل می‌شود و به این ترتیب سیاهی زیر چشم رفع می‌شود.

کربوکسی تراپی بهترین روش از بین بردن سیاهی زیر چشم اس

کربوکسی صورت

کربوکسی تراپی


1399.10.08

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید