کاشت اکواریوم چگونه انجام میشود

کاشت اکواریوم چگونه انجام میشود

کاشت اکواریوم از جمله کاشت های ژورنالی و خاص میباشد که میتوان برای تعدادی از ناخن ها استفاده کرد البته مشکلی برای اینکه همه ناخن ا باشد وجود ندارد ولی از نظر زیبایی جالب نیست و بهتر است تک انگشت مثله انگشت حلقه را اکواریوم کار کرد. کاشت اکواریوم بنا بر نوع تیپ و مواد داخلی ان کمی از کاشت های دیگر کلفت تر بوده و حالت ظریف راندارد


آموزش مراحل کاشت اکواریوم 

در این کاشت میتوان از دو روش استفاده کرد روش اول تیپ های مخصوص کاشت اکواریوم میباشد که آماده است و تنها لازم است بنا به سلیقه داخل آن را با مواد دلخواه پرکرد و سر ان را با استفاده از پودر کلییر بست مراحل تیپ گزاری و مواد گذاری را مانند بقیه کاشت ها انجام میدهیم در روش دوم که بیشتر هم کاربرد دارد خود ناخنکار تیپ را درست میکند چون تیپ مخصوص اکواریوم به ندرت دربازار یافت میشود بدین صورت است که 2 تیپ با سایزهای پشت سرهم انتخاب میکنیم مثلا سایز سه و چهار یک تیپ دیگر نیز انتخاب کرده از وسط بصورت عمودی نصف میکنیم دو تیپی که انتخاب کرده بودیم را داخل هم قرار داره و نصفه تیپ را بین انها می گذاریم سپس اطراف و پایین تیپ رابا پودر کلییر میبندیم .

زمانیکه خشک شد نصفه تیپ را ازوسط دراورده و فضای خالی را با اب مقطر اکلیل صدف ریز یا هر دیزاین جالب دیگری پر کنید سپس سرتیپ راهم با پودر ببندید پس از انجام این مراحل چسباندن تیپ و مراحل مواد گذاری را انجام میدهیم.

آموزش کاشت گیپور

کاشت گیپور روی ناخن یکی از کاشتهای ترکیبی است که برایتان توضیح میدهم. این کاشت را هم با روش قلم پودر هم با قالب هم با ژل میتوان انجام داد .

1- تیپهای مناسب انگشت را جدا کرده میچسبانیم و به اندازه کات می کنیم .

2- خط تیپ را از بین برده مانیکور را انجام داده خراشی سطحی روی صدف انداخته گوشتهای اضافه را گرفته ضد قارچ میزنیم .

3- پارچه های گیپور را در پارچه فروشی ها میتوانیم تهیه کنیم و طرحهای مختلف و زیبایی دارد ولی جنس آن نازک باشد و بدون پرز .

4- به اندازه دلخواه بر روی صدف ناخن پارچه گیپور را به هر شکل که دوست دارید برش بزنید و به کمک پرایمر گیپور را روی صدف ناخن بچسبانید .

5- بعد پرایمر را زده به هر روشی که مایلید ) قلم پودر/ قالبی/ ژله ای ( آن مواد گیری کنید .

6- طرح گیپور زیر مواد قرار می گیرد .

7- بعد مواد های اضافه را تراشیده با سوهان فرم نوک ناخنها را شکل دهید .

8 - بعد روغن تقویتی به ناخن ها زده کاشت گیپور ناحن شما تمام است.

 

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید