چه کرم پودری مناسب پوست شماست؟؟؟

چه کرم پودری مناسب پوست شماست؟؟؟

برای آنکه بی نظیر باشید باید پایۀآرایشی مناسبی برای نوع پوستتان انتخاب کنید.آرایش کردن به طرزی درست یکی از خواسته های همۀخانم ها است. انتخاب بهترین نوع پایۀ آرایشی کلید اصلی بهترین آرایش ها است.از آنجاییکه آرایش کردن بهترین ابزار برای پوشاندن نقص های صورت بانوان است،اگر از بهترین پایه آرایشی استفاده کنید،نتیجه آن است که چندین سال جوانتر به نظر خاهید آمد.


چه کرم پودری مناسب پوست شماست؟؟؟

کرم پودر آرایشی چیست؟

زیر سازی،مهم ترین کار در آرایش است که باعث می شود آرایش طبیعی و واقعی جلوه کند. زیر سازی لایۀ اساسی و زیرین است که بقیۀ آرایش روی آن قرار می گیرد.زیر سازی همچنین لایۀمحافظتی از پوست در برابر آب و هوای نا ملایم مثل نور خور شید و هوای خشک است.رنگ کرم زیر سازی که انتخاب می کنید . باید به رنگ مایۀ صورتتان بسیار نزدیک باشد.بعلاوه باید با نوع پوستتان هم سازگارباشد .زیر سازی توسط نام های مختلفی مثل پنکیک ،پایۀ آرایش و پایۀ مایع شناخته شده است.

بهترین انواع کرم پودر برای پوست بالغ(میانسال)

افرادی که پوستشان به مرحلۀ میانسالی رسیده است بیشترین مقدار رطوبت را نیاز دارند.برای انجام بهترین زیر سازی مناسب این پوست ها،از پاک کننده های غیر الکلی استفاده کنید. همچنین بایدمرطوب کنندهای با spf15یا بالاتر نیز خریداری کنید.این کار باعث می شود از پوستتان در برابراشعه های مضر uvمحافظت شود و ویتامین ها و املاح لازم به پوستتان برسد.همچنین می توانید از یک کرم پودر آستر استفاده کنید که باعث می شود آرایش برای مدت زمان بیشتری روی پوست بماند.تعدادی دیگر از وسایل آرایشی مانند پنبه های گرد گرد،فرچۀ بزرگ و پد آرایشی نیز نیاز دارید.همواره از مواد زیر سازی ای استفاده کنید که با رنگ مایه و نوع پوستتان جو در می آید. پیشنهاد:

Estee lauder resilience lift extreme –maybelline lnstant Age Rewind Neutorgena healthy skin enhancer-Larac breakthrough performance

fundanin

بهترین انواع کرم پودر برای پوست مستعد جوش

افرادی که دارای پوست مستعد جوش هستند باید در مورد انتخاب موارد زیر سازی یا کرم پودرها بسیار دقت کنند چرا که کرم پودرها وتقریبا همۀمحصولات زیبایی تا حدی منافذ پوست را می بندند پس بسیار مهم است که محصولی را انتخاب کنند که برای پوستهای مستعد جوش تولید شده است. کرم پودر های فاقد چربی محلول در آب یا پودری ،بهترین انتخاب برای پوستهای مستعد جوش یا روغنی هستند. کرم پودری را انتخاب کنید که کلمۀ(non-comedogenic)روی آن نوشته شده باشد.از کرم پودرهای طبیعی وفاقد املاح معدنی استفاده کنید. چرا که این املاح بهذرات بسیار کوچکی تبدیل می شوند که پوست را اذیت می کند.همچنین از کرم پودرهایی که دارای رنگ مواد نگهدارنده و بوی مصنوعی هستند اجتناب کنید.همماره از مقدار مناسبی کرم پودر به صورت لایه ای نازک بر روی صورت استفاده کنید.برای آنکه آرایش را از صورتتان پاک کنید صورتتان را کاملاًبشوییدواز صابون ها و پاک کننده های قوی استفاده نکنید. پیشنهاد:

Naked minerals pressed-Glominerals Glopressed Base Pawder mineral foundation-Bare Escentuals Bare minerels For AeNE PRONE SKIN Bacterial fowdution-Acne A nti-Dr.lrena eris under 20 Anti Oil free laura mercier silk crème-cargo liquid farhdation Liquid foundation

بهترین کرم پودرهای آرایشی برای پوست های خشک اگر پوستتان خشک و پوسته پوسته است کرم پودرهای مایع بهترین گزینه برای شما هستند.می توانید از کرم پودرهایی استغاده کهید که دارای مرطوب کننده هستند. بنابراین کرم پودر های کرمی هم مناسب پوستتان هستند. از مصرف کرم پودرهای پودری یا مات بپرهیزید چرا که روی صورتتان می ماسد و مثل گچ می شود.همواره از بهترین کرم پودرها،محو کننده ها و مرطوب کننده های رنگی که روغنی هستند،استفاده کنید.یک لایه نازک بر روی صورت بمالید.اگر می خواهید که لایۀ ضخیم تری روی پوستتان بمالید،از کرم پودرهای مایع یا کرمی روغنی استفاده کنید.نقطه های کوچکی روی صورت بزنید و سپس بوسیله یک پد آرایشی مناسب،به تمام صورت بمالید. به این صورت پوستتان به جای آنکه خشک و بی روح و گچی به نظر بیای،طبیعی وشبنم گون دیده می شود. پیشنهاد:

Rrvlon color stay fow dation-free foundation A liquid-laura mercier oil Bare-Bobbi brown foundation stick-chanel teint lnnocence foundation Minerals spf15 foundation-clarins hydra-care tinted moisturizer Philosophy he supeonatural

بهترین کرم پودرها برای پوستهای مخلوط

افرادی که پوست مخلوط دارند،بر روی پیشانی،بینی و زیر لب هادارای پوست چرب ودر باقی نقاط صورت پوست خشک دارند پوستشان در طول ماهها ی گرم،چرب به نظر می رسد ودر ماههای سرد،خشک و یا معمولی خواهد بود.این موضوع باعث می شود انتخاب کرم پودر مناسب کار پیچیده ای به نظر آید.این افراد با توجه به فصل های سال احتیاج به مواد آرایشی ای با فرمول های متفاوت دارند.آنها می تواننداز مواد آرایشی فاقد چربی و دارای چربی استفاده کنند.برای آنکه جانب احتیاط را رعایت کرده باشیم،بهتر است این افراد از ترکیب مواد فاقد چربی به همراه مواد آرایشی حاوی mineoolاستفاده کنند.استفاده از مواد آرایشی مایع به مواد محلول در آب ارجحیت دارد.برای آنکه بهترین نتیجه را بگیرید،میزان چربی پوستتان را بررسی کنیدو بهترین گزینه را انتخاب کنید.مثلاً اگر حس می کنید پوستتان بیشتر خشک است تا چرب به سراغ محصولات حاوی چربی بروید.اگر فکر می کنید بیشتر از آنکه خشک باشد چربی دارد. محصولات پودر ی را استفاده کنید.

Healthy fx foundation spf 15, loreal ideal balance, derma logoica treat ment foundation, revalon color stay foun dation for co bin ation skin , Clinique super balan ced ma ke up

برای آنکه بهترین کرم پودر را انتخاب کنید ، مقداری از آنرا بر روی چانه تان امتحان کنید. به جای آنکه آنرا بر روی مچ یا قسمت های دیگر بدنتان ، آزمایش کنید . اگر با رنگ مایة پوستتان جور در مآید ، پس می توانید آنرا بخرید . هنگام استفاده دقت کنید که قسمتهایی مانند آرواره خط فا صل پوست و مو گو نه های دهان ، بینی، پوست زیر چشم را هم ، کرم پودر بزنید. همچنین دقت کنید که کرم پودر را با شیر پاک کن مناسبی پاک کنید که درجة رطوبت پوست را حفظ کند. همواره لوازم آرایش خود را ، به فواصل زمانی منظم ،پاکیزه کنید. در همین جا ، مقاله ام دربارة بهترین کرم های زیر ساخت برای پوست را به پا یان می برم. امید وارم که کمکتان کرده باشم.

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید