بهترین برندهای لوازم آرایش

امروز فهرستی از برترین برندهای لوازم آرایشی را برای شما گردآوری کرده ایم. با ما همراه باشید.


یک بخش مهم از زندگی افراد لوازم آرایشی است. در دنیای مدرن امروزی، زنان بخصوص دختران جوان بدون داشتن لوازم آرایشی حس می‌کنند چیزی را از دست داده‌اند. هر روز دختران زیادی هستند که با بهترین محصولات، صورت خود را آرایش می‌کنند. آرایش به بخش مهمی از توسعه شخصیتی افراد تبدیل شده است و تبدیل به بخشی از نظافت شخصی ما شده است. خیلی از خانم‌ها با مشکلات پوستی مواجه می‌شوند فقط به خاطر اینکه از محصولات ارزان قیمت استفاده می‌کنند. مواد موجود در محصولات برندهای برتر عموماً طبیعی است و نمی‌توانند به پوست ما آسیب بزنند. هر خانمی وقتی می‌خواهد محصول آرایشی خریداری کند عموماً سعی می‌کند سراغ بهترین و باکیفیت‌ترین برندها برود. شما در این فهرست با 10 تا از بهترین برندهای لوازم آرایشی دنیا آشنا خواهید شد.

 
10. استی لادر
استی لادر به خاطر عطرها، محصولات مراقبتی پوست و مو، یک برند مشهور جهانی است. این برند در کار تولید هر نوع محصول زیبایی که فکرش را بکنید هست (عطر، لاک ناخن، رژ لب، شامپو، لوسیون‌ مرطوب‌کننده). این محصولات در سراسر دنیا به خاطر برتری و کیفیت عالی، ستایش شده‌اند. این برند به سرعت در حال گسترش بوده و رقابت را برای سایر محصولات بازار سخت کرده است. محصولات این برند شامل ژل موی سر، محصولات مراقبتی پوست و رنگ مو در میان آقایان بسیار قابل احترام است. هر روز این برند مشهورتر می‌شود. استی لادر یک برند شایسته است و باعث می‌شود مردم بی‌نقص و با استایل به نظر بیایند.

 
9.داو
این برند یکی از بهترین‌های بازار زیبایی و پوستی از سال 1957 بوده است. محصولات مختلف داو نه تنها خانم‌ها بلکه آقایان را نیز راضی کرده است. این برند شامل محصولاتی زیادی است که به خاطر اثرگذاری‌شان معروف هستند. بعضی از محصولات این برند شامل: شامپو، محصولات مراقبتی پوست و مو (کاندیشنر و محصولات شستشوی صورت) هستند. مشتریان این برند همچنین به خاطر مرطوب‌کننده‌ها، رژ لب‌های مختلف و لاک ناخن‌ و بسیاری دیگر از محصولات باکیفیت عاشق آن هستند. این برند در جایگاه 9‌ام بهترین برند‌های سال 2016 قرار دارد. هم مردان و هم زنان محصولات مراقبتی از پوست و مو را از این برند تامین‌ می‌کنند. داو همچنین صابون‌های زیبایی، کاندیشنر و تعداد زیادی وسایل زیبایی را تولید می‌کند.

 
8.نوتروجینا
بیشترین زنان سطح بالا خصوصاً ستارگان سینما و مدل‌ها از این محصول برای مراقبت از پوست‌ و مو استفاده می‌کنند. نوتروجینا محصولات متنوعی دارد که ظاهر شما را جذاب می‌کند. محصولات این برند اثر طولانی مدتی دارند و به خاطر محصولات مطمئن خود مشهور هستند. بعضی از بهترین محصولات این برند شامل: ضدآفتاب، اسکراب، برق لب، مرطوب‌کننده‌ها و کرم‌های سفید کننده و سایر محصولات است. مواد طبیعی در محصولات نوتروجینا باعث می‌شود تا این محصولات پرارزش و گرانبها شوند و زیبایی بیشتری را به مشتری‌ها بدهد.

 
7. لانکوم
این یک برند مشهور فرانسوی عطر و محصولات لوکس زیبایی است. این شرکت محصولات باکیفیت زیبایی، مراقبتی و عطر را تولید می‌کند. محصولات مشهورشان شامل: برس موژه و ریمیل است که زیبایی صورت مشتریان‌شان را تضمین می‌کند. این برند مشهور محصولات باکیفیت شستشوی صورت و مراقبتی از مو و چشم تولید می‌کند.

 
6.میبی‌لاین
میبی‌لاین یک برند پیشرو در زمینه زیبایی است. این برند به بیش از 120 کشور در دنیا محصولات زیبایی می‌فروشد. این یک برند آمریکایی‌ست که محصولاتی مثل: ریمیل، رژ لب، سایه و خط چشم، لاک ناخن و ... را تولید می‌کند. جذابیت و بی‌عیبی که محصولی مثل ریمیل این برند به صورت شما می‌دهد ظاهر شما را مسحور‌کننده می‌کند.

 
5.کلینیک
یکی از مشهورترین شرکت‌هایی است که بهترین محصولات زیبایی و مراقبتی از پوست را عرضه می‌کند. این برند زیبایی توسط متخصصان زیبایی توصیه می‌شود و محصولات این برند بسیار موثر هستند. مقر این شرکت در نیویورک است و در سال 1968 میلادی بنیان نهاده شده است. محصولات این شرکت کلی طرفدار دارد و تعداد زیادی از پزشکان آنها را توصیه می‌کنند. بهترین محصولات این برند شامل: مرطوب‌کننده‌ها، پوشاننده‌های پوست و کرم‌های شب است.

 
4.مک
کلمه مک (MAC) خلاصه عبارت هنر زیبایی لوازم آرایش است و یکی از برندهای مشهور است. مقر اصلی این برند در نیویورک است. فرانک توسکان و فرانک آنجلور این برند را در سال 1984 ایجاد کردند. این برند در کشورهای مختلف، فروشگاه‌های زیادی دارد که محصولاتش در دسترس عموم قرار دارد و این برند در میان ستاره‌های هندی نیز بسیار محبوب است. بهترین محصولات این برند شامل: سایه چشم، برق لب، رژ لب، لاک ناخن و ریمیل است.

 
3.آوون
برند شناخته شده دیگر آوون است که تولید‌کننده بهترین محصولات مراقبتی پوست و مو و سفید‌کننده‌هاست. بهترین محصولات این برند سایه چشم، مرطوب‌کننده، سایه چشم، لاک ناخن و لوسیون‌های تمیز‌کننده هستند. این برند محصولات باکیفیت و قابل دسترس برای همه مردم را عرضه می‌کند. آوون در سال 1880 میلادی تاسیس شده است و یک برند بین‌المللی است. هم مردان و زنان از این برند بهره‌های زیادی برده‌اند.

 
2.اولِی
اولِی در سال 1950 تاسیس شده است. این برند جایزه بهترین محصول زیبایی و مراقبتی پوست را دریافت کرده است. این برند به خاطر تولید کرم‌های مراقبتی شبانه، محصولات ضد پیری و مرطوب‌کننده‌های روشن‌کننده مشهور است. بهترین محصولات این برند تمیز‌کننده‌ها، عطر، سروم‌ها، اسکراب‌ و کرم ضد آفتاب است. اولِی محصولاتش را در آمریکا، انگلیس، کانادا، چین و خیلی از کشورهای بزرگ عرضه می‌کند.

 
1.اورِال
برطبق گزارش‌های سال 2016 این برند یکی از بهترین برندهای لوازم آرایشی است. این یکی از توسعه‌ یافته‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های فرانسوی است. این برند به خاطر عطرها، محصولات مراقبتی پوست و مو معروف است. محصولات این شرکت در سراسر دنیا عرضه می شود و در سال 1909 تاسیس شده است. بهترین محصولات این شرکت رژ لب، لاک ناخن و سایه چشم است که به شما یک ظاهر بدون نقص را هدیه می‌دهند. امیلی میلتون استیونز یک تحلیل‌گر مسائل زیبایی می‌گوید این برند به خاطر اعتمادی که ایجاد کرده است یکی از بهترین برندهاست.

در زمینه فروش و فناوری این برند سرمایه‌گذاری عظیمی کرده است. برند گارنیر نیز یکی از محصولات این برند است. لورِال پاریس یکی از مشهور و گران‌ترین برندهای دنیاست که روز‌به‌روز هم موفق‌تر می‌شود. اولین محصول آنها رنگ مو بود که بعد از موفقیت عظیمش، آنها به عرضه محصولات زیبایی اقدام کردند. انتخاب اول افراد مشهور و مدل‌ها این برند است.

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید