قیمت کاشت مو | هزینه کاشت مو چقدر میشود

در این مقاله به قیمت کاشت مو و چند مورد از مهمترین روش های کاشت مو اشاره میکنیم، اما همان طور که میدانید کاشت مو به روش SUT یکی از آسان ترین و بهترین روش ها نسبت به کاشت مو FIT می باشد که هم جراحی بدون دردی دارد و هم عوارض بعدی آن خیلی کمتر است که البته در نظر داشته باشید اینکه کدام روش کاشت مو برای شما بهتر است را بهتر است پزشک متخصص برای شما مشخص کند.برای اطلاع از کمترین هزینه کاشت مو به روش SUT و FIT و FUT با آناهید همراه باشید


هزینه کاشت مو

 

در این مقاله به موارد زیر میپردازیم :

  • قیمت کاشت مو چقدر میشود

  • هزینه کاشت مو به روش SUT

  • هزینه کاشت مو به روش FIT

  • هزینه کاشت مو به روش FUT

  • هزینه کاشت مو در ترکیه و سایر کشورهای اروپایی


قیمت کاشت مو چقدر میشود؟

سوالی که در اکثر مواقع در ذهن مراجعه کنندگان به کلینیک های کاشت مو از اهمیت بالایی برخوردار است، دانستن هزینه کاشت مو میباشد. به همین دلیل اینکه هزینه کاشت مو چقدر میشود ؟  قطعا در در هر فرد و متناسب با روش کاشت مو که به صورت کاشت مو SUT، FUT، FIT انجام شود، متفاوت است.حال شاید شما بدنبال این هستید که کمترین هزینه کاشت مو را بپردازید. پس در نظر داشته باشید بهتر است قبل از کاشت مو، یک مشاور جنس مو و نوع طاسی سر شما را بررسی کند تا تعداد جلسات مورد نیاز برای کاشت مو  و تعداد پیوند موی مورد نیاز برای شما تعیین شود که در قیمت کاشت مو تاثیر گزار است.

قیمت کاشت مو بر اساس تعداد گرفت ها محاسبه میشود یعنی همان محاسبه قیمت بر اساس پیوند مو.


 

هزینه کاشت مو در روش SUT

قیمت هر تار مو (تومان)

700 - 850

قیمت بر اساس طاسی  (جلوی سر - نصف سر - کل سر)

6.000.000 - 8.000.000 - 10.000.000

 

هزینه کاشت مو به روش SUT بستگی به سطح ریزش موی سر فرد دارد که به طور متوسط این هزینه ما بین 6.000.000 الی 10.000.000 تومان قیمت گزاری می شود.در روش SUT البته در بعضی موارد نحوه قیمت گذاری بر اساس تعداد تار مو می باشد، مثلا وقتی 3000 گرفت مو را میکارند در نتیجه 9600 تار مو که قیمت کاشت آن حدودا 8.000.000 تومان خواهد بود.

در بعضی کلینیک های کاشت مو ، بر اساس میزان طاسی قیمت گذاری می کنند، مثلا اگر 7 سانتی متر جلوی سر را پیوند مو انجام 3.000.000 میلیون تومان میشود یا کاشت مو اگر در نصف سر انجام شود، 8.000.000 تومان و برای تمام سر 10.000.000 خواهد بود.

 

هزینه کاشت مو در روش FIT 

قیمت هر تار مو (تومان)

700 - 850

قیمت بر اساس طاسی  (جلوی سر - نصف سر - کل سر)

6.000.000 - 8.000.000 - 10.000.000

 

  تخصصی ترین مرکز کاشت مو در تهران  
 ♦ وارد شوید ♦ 

 

هزینه کاشت مو در روش FUT 

قیمت هر تار مو (تومان)

500 - 650

قیمت بر اساس طاسی  (جلوی سر - نصف سر - کل سر)

4.000.000 - 6.000.000 - 8.000.000

 

در کاشت مو به روش FIT قیمت 6.000.000 تومان گزاشته می شود و هزینه کاشت مو به روش FUT به قیمت 4.500.000 تومان می باشد. کاشت مو به روش ترکیبی 8.000.000 تومان می باشد.

در نهایت در نظر داشته باشید که هزینه هایی که برای کاشت مو در این صفحه اعلام شده است، میانگین قیمتی است که در کلینیک های کاشت مو از مراجعه کنندگان دریافت میشود.برای اطلاع دقیق میتوانید از پزشکان متخخص جهت مشاوره کمک بگیرید.

هزینه کاشت مو در ترکیه و سایر کشورهای اروپایی

هزینه کاشت مو بسیار متغیر است و به طور معمول در هر جایی از 4000 دلار تا 15000 دلار متغیر است. این هزینه ها اغلب از جیب خارج می شوند. اکثر شرکتهای بیمه پیوند مو را یک روش آرایشی می دانند.

قیمت کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد:

در کجا زندگی می کنید: هزینه نسبی زندگی در منطقه و تعداد جراحان مجاور که این روش را ارائه می دهند می تواند بر آنچه که یک جراح متهم می کند تأثیر بگذارد.

نوع روشی که شما انتخاب می کنید: دو نوع کاشت مو وجود دارد: پیوند واحد فولیکول (FUT) و استخراج واحد فولیکول (FUE). هرکدام هزینه متفاوتی دارند.

مهارت جراح شما: این یک ارتباط مشترک است: اگر جراح شما یکی از بهترین ها به حساب می آید ، ممکن است هزینه بیشتری به شما وارد شود. در عین حال ، میزان بالاتر همیشه به معنای مهارت برتر نیست ، بنابراین تحقیقات خود را با دقت انجام دهید.

چه مقدار مویی را که می خواهید کاشت کنید: می خواهید چند لکه اضافه کنید هزینه ای به مراتب کمتر از مایل به افزایش مو در تمام پوست سر است.

هزینه سفر: این چیزی نیست که پزشک شما آن را بپردازد ، اما هنوز هم هزینه ای است که باید در نظر بگیرید. بعضی اوقات مجبور هستید برای یافتن بهترین متخصصان به مسافرت بروید و در تصمیم گیری در مورد تصمیم گیری در مورد هزینه این روش باید در نظر بگیرید.

برای اطلاع از اخرین قیمت های کاشت مو با ما تماس بگیرید

در این مورد شکی نیست: کاشت مو با هزینه ارزان همراه نیست - به خصوص با توجه به اینکه ممکن است آنطور که دوست دارید کار نکند.

اگر بودجه دارید و تصمیم دارید که می خواهید در کاشت مو سرمایه گذاری کنید ، کمی وقت بگذارید تا تحقیقات خود را انجام دهید.

برای اطلاع از هزینه و مشاوره جراحی مناسب شما می توانید چندین مشاوره دریافت کنید. فقط بخاطر بسپار که وقتی هزینه هایی که در مهارت جراح تحت تاثیر قرار می گیرد ، بیاموزید استخدام جراح مناسب ، حتی اگر گران تر باشد ، می تواند به شما در رسیدن به بهترین نتیجه ممکن کمک کند.

همچنین بخاطر داشته باشید که وقتی صحبت از هزینه های اولیه درمان می شود ، بسیاری از کلینیک ها ممکن است برنامه های پرداخت یا تأمین مالی را برای کمک به دسترسی به معالجه برای افراد بیشتر ارائه دهند.


$salons$

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید


کله طاس
1401/09/17

تنها سایتی بودین که قیمت داد ، بقیه سایتها آدرس دادن :)) دمتون گرم