آرایش چشم درشت: آموزش مرحله به مرحله

آرایش چشم درشت؛ آموزش مرحله به مرحله

آرایش چشم درشت دارای ترفند‌های بسیار ساده‌ای است که با به کارگیری آن‌ها می‌توانید آرایشی زیبا داشته باشید و به جذابیت چهره‌ی خود بیفزائید.


 آموزش مرحله به مرحله

 آرایش چشم بیشترین تاثیر را در زیبایی چهره خانم‌ها دارد. هر یک از ما فرم چشم خاصی داریم و این را می‌دانیم که در آرایش چشم باید به فرم چشم هایمان توجه کنیم و آرایشی را برای چشمان خود انتخاب کنیم که به جذابیت چشم‌هایمان اضافه شود. وقتی چشم‌های درشتی دارید ناخودآگاه توجه افراد بیشتر به این ناحیه جلب می‌گردد. مراقبت از چشم یکی از ضروریات است اما در کنار آن می‌توان با آرایش به چشم‌ها جلوه‌ای خاص بخشید. اگر چشمان شما درشت است باید هنگام آرایش بسیار دقت کنید و آرایشی را انتخاب کنید که زیبایی آن‌ها را بیشتر نمایان کند. برای این کار حتما باید اصولی را رعایت کنید. در اینجا نحوه‌ی آرایش چشم درشت مرحله به مرحله گفته شده که با دنبال کردن آن‌ها زیبایی چشمانتان دو چندان می‌شود.

 

فورش انواع لوازم آرایشی در سایت باکارژ / م.ج


آرایش چشمان درشت

1. یک روش خوب برای برجسته کردن چشم‌ها، استفاده از سایه‌ی چشم سبک است. برای چشمان درشت بهتر است که ابتدا با یک رنگ کرمی بر روی پوست و در قسمت بالای چشم شروع کنید سپس اگر می‌خواهید می‌توانید از رنگ تیره در داخل به سمت رنگ روشن در خارج از چشم‌ها ادامه دهید. سایه در قسمت استخوانی چشم و نزدیک بینی باید بسیار کم و رفته رفته به سمت گوشه چشم‌ها بیشتر شود. دوبار انجام این کار کافی است. می‌توانید از هر رنگی که دوست دارید برای این کار استفاده کنید فقط با استفاده از فرچه، سایه‌ها را به خوبی در یکدیگر ترکیب کنید.


2. از یک کانسیلر استفاده کرده و آن را روی نقاط تیره پوست بزنید تا لک‌ها را کاملا بپوشاند و تیرگی زیر چشم از بین رفته و آرایش مرکز توجه باشد. پس از آن با استفاده از یک فرچه کانسیلر را در بالای پلک به صورت یک خط تمیز بکشید.

 
آرایش چشم درشت


3. می‌توانید قبل از خط چشم کشیدن سایه‌ای را که در مرحله‌ی اول کشیدید تکمیل و پررنگ کنید. سایه تیره باید گوشه‌ی چشم و چین پلک را به خوبی بپوشاند. سپس کاری که می‌توانید به آن اضافه کنید سایه‌ی سفید زدن است. سایه سفید یا مرواریدی درخشان به استخوان ابرو بزنید. دقت کنید که یک لایه‌ی بسیار نازک درست زیر ابرو‌ها و مقدار کمی در گوشه چشم‌ها کافیست و لازم نیست برای آرایش چشم درشت میزان آن را پهن و زیاد در نظر بگیرید.


4. حالا نوبت خط چشم است. خط چشم حرفه‌ای به صورت پهن و به رنگ سیاه برای شما بهترین انتخاب است. اگر می‌خواهید کمی از درشتی چشمانتان کم شود داخل چشم‌هایتان را سیاه کنید. وقتی داخل چشم سیاه شود، چشم کوچک‌تر و گردتر جلوه می‌کند، ولی اگر چشمانی از حدقه بیرون زده دارید پیشنهاد می‌شود پشت چشم را یک خط چشم پهن بکشید. در امتداد خط مژه آن را ادامه دهید تا آرایش چشم درشت و زیبایتان تکمیل شود.

 
آرایش چشم درشت

5. برای تکمیل آرایشتان اگر مژه‌های بلند و پرپشتی ندارید، برای جذابیت بیشتر آرایش چشم درشت، می‌توانید ازمژه مصنوعی استفاده کنید. اما اگر لازم نمی‌بینید یا دوست ندارید ریمل کافی است. ابتدا با یک فرمژه مژه‌های بالایی چشم را بین گیره قرار داده و با دقت فشار دهید. این عمل را 20 ثانیه ادامه دهید تا مژه‌هایی جذاب داشته باشید. سپس به سراغ ریمل بروید. حتما مژه‌های بالا و پایین را ریمل بزنید. این روش به شما اجازه می‌دهد چشمان بزرگ و زیبایی داشته باشید. در هنگام ریمل زدن چشمان کاملا مراقب باشید. چشم‌ها باید کاملا باز باشد و با دقت این کار را انجام دهید تا ریمل بالای مژه‌ها یا داخل چشمتان نرود.


6. در آخر می‌توانید کمی سایه‌ی سفید و یا اکلیلی روشن به گوشه‌ی چشم کنار بینی اضافه کنید.

 
آرایش چشم درشت

نکات مهم پایانی

  • اگر می‌خواهید آرایش شما به مدت طولانی بر روی صورتتان بماند قبل از هر چیز بر صورت خود پرایمر بزنید. این لوازم آرایش فوق‌العاده برای ماندگار کردن آرایش بی‌نظیر است و مواد آرایشی را بی‌نقص و عالی به روی پوست می‌نشاند.‌

  • می‌توانید بعد از زدن کانسیلر به دور چشم کمی کرم پودر بر روی آن اضافه کنید تا سفیدی بیش از حد آن را بگیرد و طبیعی‌تر به نظر بیاید.

  • اگر بزرگی چشمانتان شما را اذیت می‌کند و می‌خواهید آن‌ها کوچکتر از آن چیزی که هستند باشند تکنیک استفاده از رنگ‌های اکلیلی سایه می‌تواند به کوچکتر نمایش دادن چشمان درشت کمک شایانی کند.

  • حتما در انتخاب مدل ابرو و نحوه‌ی کشیدن ابروهایتان دقت کنید، چون تاثیر زیادی بر روی آرایش چشم‌ها دارند.

  • مرز بین رنگ‌های مختلف سایه‌هایی که انتخاب کرده‌اید را به خوبی با یکدیگر ترکیب کنید تا خطی بین سایه‌هایی که استفاده کرده‌اید مشخص نباشد.

خرید روغن آرگان برای مو

خرید پالت سایه چشم برند دودوگرل


اگر سوال، پیشنهاد یا تجربه‌ای در این زمینه آرایش چشم دارید، آن را از طریق بخش "ارسال نظر" با ما و سایر کاربران در میان بگذارید.

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید


آرایشی چشم و ابرو
1398/06/23

سلام سایت زیبا و قشنگی دارین ممنون میشم اگراز سایت من هم دیدن فرمایید و نظر دهید آرایشی چشم و ابرو http://www.ladymodkala.ir/product-category/لوازم-آرایشی/آرایشی-چشم-و-ابرو/